7777_4_«Квітуй, прекрасна батьківська земля», -  під такою назвою  14 квітня  у районному будинку культури відбувся  звітний концерт  аматорів сцени району. 500 учасників  художньої самодіяльності у пісні і танці  продемонстрували  своє вміння і талант дарувати оточуючим гарний настрій і масу задоволення.

З оваціями зустрічали присутні  виступи народних аматорських хорових колективів «Мрія» (Березотіцького СБК), «Посулля» (Засульського СБК), «Явір» (Жданівського СБК).

Неперевершено виступили і Вищебулатецький хоровий колектив, народний аматорський вокальний ансамбль «Любисток» (РБК), «Хорощанка» (Хорошківський СБК), «Джерело» (Нижчебулатецький с/клуб), «Тернівчанка» (Тернівський с/клуб),  танцювальні колективи «Паняночка» (Засулля), «Грація» (Оріхівка), «Перлина» та «Водограй» (РБК). Вразили емоційністю солісти Петро Бондаренко, Марина Петрик, Наталія Марченко; квартети «Гілея», «Сузір’я»та інші.

77777_2

Улюбленці публіки -  народний аматорський гурт  «Українська Швейцарія»,  подарували присутнім  незабутню пісню з символічної назвою «Пісня про пісню»

Голова районної  ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко  подякували учасникам художньої самодіяльності за  чудову концертну програму.

Директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, Заслужений працівник культури України Ліна Ковтун, яка очолювала обласне журі, побажала  творчим колективам  Лубенщини  підкорення нових вершин.