DSC03134

12 квітня   у Лубенській районній раді  відбулося  чергове засідання Координаційної  ради з питань місцевого самоврядування при голові  районної ради, яке провів  Олексій Дядечко. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації  Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Перед початком  Кординаційної ради присутнім було представлено новопризначеного  начальника Лубенського міського відділу  з обслуговування м. Лубен та Лубенського району ГУ МВС України в Полтавській області Олександра Власенка, після чого йому  було надано слово.

Начальник міліції у своєму виступі говорив про  подальшу  співпрацю міського відділу  з органами місцевого самоврядування  з питань попередження злочинності  на території сіл району. Йшла мова  про роботу  дільничних інспекторів. Олександр Власенко  запевнив сільських голів, що готовий до подальшої співпраці, наголосивши, що всі  їхні пропозиції   стосовно роботи дільничних  буде враховано.

Слово було надано  заступнику громадського формування «Козачий патруль» Ігорю Половникову. Він розповів про діяльність  формування, наголосивши, що організація готова надати  сільським головам  послуги  щодо контролю порядку у громадських місцях.

Члени Кординаційної ради  заслухали  інформацію голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка «Про шляхи ефективного впровадження  на районному рівні  нових соціальних ініціатив  Президента України «Діти-майбутнє України»",  зосередивши увагу    на розвитку позашкільної освіти, гурткової роботи, будівництві дитячих спортивних майданчиків.

«Про проведення  двомісячника чистоти  та озеленення  в рамках акції «За чисте довкілля»» інформував начальник відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації  Сергій Сіряченко.  Він закликав  сільських голів привести в належний санітарний стан  вулиці, узбіччя, упорядкувати кладовища, пам»ятники,  ліквідувати несанкціоновані  сміттєзвалища, привести в належний естетичний стан дитячі та спортивні майданчики, парки та сквери.    Говорив про забезпечення проведення 20 квітня  дня благоустрою  території.

Провідний спеціаліст  Лубенського  міськрайонного  управління юстиції  Оксана Силка  зосередила увагу  на дотриманні  органами  місцевого  самоврядування району  основних положень Закону України «Про засади  державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

На завершення  наради перед присутніми виступила  головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації     Наталія Ісаєнко, яка ознайомила із заходами по підготовці до святкування 90-річчя району, зупинившись на  презентації 30 метрового рушника, на якому  вміння вишивки продемонструють 26 вишивальниць  району.

Підсумки Координаційної ради  підвели голова районної ради Олексій Дядечко та заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.