Саме така сума податку на доходи фізичних осіб надійшла до бюджету від громадян, які вже подали 647 декларації та задекларували майже 11,1 мільйонів гривень доходу. Відповідно до поданих декларацій всього нараховано близько 292 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Лубенський район є сільськогосподарським, більшість декларантів - власники земельних паїв, які їх самостійно обробляють. Значна кількість декларантів люди старшого покоління. Лубенською ОДПІ саме для них  створено сприятливі умови для декларування своїх доходів. Податківці Лубенщини виїжджають до сільських рад  щоб надати  консультацію, допомогти заповнити декларацію про майновий стан та доходи за 2012 рік. Все зручно та швидко.

З початку року вже неодноразово проведено виїзди у сільські ради. Найбільша кількість декларантів, власників земельних паїв обліковується в Остапівській, Литвяківській, Оріхівській та Окіпській  сільських радах, ними подано 300 декларацій.

Робота із залучення громадян до декларування доходів, отриманих у 2012 році триває.

Анатолій Маліченко

перший заступник начальника Лубенської ОДПІ