4_28               березня  голова районної ради Олексій Дядечко взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації.  На зібранні було розглянуто ряд важливих питань, зокрема: «Про план роботи громадської ради на 2013 рік», «Про  підготовку до відзначення 90-річчя утворення Лубенського району», «Про стан і перспективи розвитку дитячо-юнацького спорту на Лубенщині».

В ході наради голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко  висловили своє  бачення щодо  розвитку  фізичної культури і спорту у Лубенському краї, обмінялися     думками з приводу відзначення ювілейної дати  утворення району.

Олена Гусаренко, помічник-консультант народного депутата України Володимира Пилипенка,  наголосила на тому,  що налаштована на тісну співпрацю з громадськістю Лубенщини.