dsc0305526 березня у Лубнах за участі голів районної ради Олексія Дядечка та районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка, міського голови Олександра Грицаєнка, сільських голів, керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств відбулася районна нарада-семінар з питань розвитку садівництва, вирощування плодово-ягідних, овочевих та лікарських культур.

Присутні мали можливість поспілкуватися з провідними галузевими фахівцями району й області. Зокрема, садівник Микола Дикун із Семенівського району ознайомив присутніх з технологією вирощування суниці та плодово-ягідних культур. Микола Литвиненко з Глобинщини розповів про методику догляду за саджанцями, їхньої висадки.

По закінченню семінару на його учасників чекала виставка саджанців плодових дерев, кущів, лікарських рослин.