17 березня самодіяльний  народний аматорський колектив «Посулля» Засульського Будинку культури  ( художній керівник  Юрій Кісіль)  відсвяткував своє 30-річчя.

Привітати колектив  з важливою подією у творчому житті  до Засульського  Будинку культури, де і відбувалися урочистості,   прибули заступник голови районної ради  Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко.

Вони побажали колективу  успіхів, нових досягнень  на теренах району, області і далеко за її межами, наголошуючи  на тому, що самодіяльний  народний аматорський  хоровий колектив «Посулля»  - улюблениць публіки.

За високий професіоналізм, збереження та примноження народних традицій, багатогранну творчу працю, популяризацію самодіяльного  вокального мистецтва колектив було нагороджено Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації, а на згадку Євгенія Яковченко та Микола Федоренко  вручили  його керівнику фотолітопис «Лубенський край».

Свої вітання  ювілярам висловили секретар Засульської сільської ради  Ольга Киба, заступник сільського голови Засульської сільської ради  з питань діяльності виконавчого органу  Лідія Руденко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

На присутніх чекав святковий концерт. Хор «Посулля» подарував своїм шанувальникам незабутні пісні. Радували виступи хор-ланки Героя Соціалістичної Праці Н.П.Мороз, народного аматорського  квартету «Сузір»я» Тернівського клубу, а окрасою святкового дійства стали виступи зразкового танцювального колективу «Водограй» районного будинку культури та неперевершеного співака Петра Бондаренка.