88_56_716                 березня  у селі Мацківці  відбулося  святкування  Масляної.  Участь у  народних гуляннях взяли керівники району - голова районної ради Олексій Дядечко, голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко.

Олексій Дядечко побажав  селянам міцного здоров’я, оптимізму, завзяття,  гарного настрою,  наголошуючи на тому, що  лубенці повинні  пам’ятати  звичаї і традиції  українського народу, виховувати підростаюче покоління у любові до пісні, танцю. Він подякував  сільському голові Мацківської сільської ради Миколі Дзюбі, учасникам художньої самодіяльності  Мацківського  Будинку культури і всім причетним до організації свята  за гарно зроблену роботу.

Свої вітання зі святом висловив голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко.

55_77_5

Мешканці територіальної громади  співали, танцювали,  пригощалися  варениками.

Присутніх радував  своїми виступами фольклорний ансамбль «Мацківські барви», а різноманітні ігри та  конкурси перевірили мацківчан  на вправність та спритність.