Сімонов

Сьогодні, 13 листопада, святкує свій День народження голова Пирятинської міської ради Сімонов Андрій Вікторович.
Шановний Андрію Вікторовичу!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!
    Висловлюємо Вам слова вдячності за сумлінну щоденну роботу, за велику відповідальність, яку Ви взяли на себе у справі служіння громаді, компетентність і високі організаторські здібності, які дозволяють постійно вирішувати безліч питань в життєдіяльності громади.
    Бажаємо Вам, Андрію Вікторовичу, щоб і надалі Ваша праця була змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, щоб вистачало енергії для втілення в життя найамбітніших планів та ідей на користь громади, а Ваша професійність, виваженість у прийнятті рішень нехай і надалі будуть запорукою успішних досягнень в реалізації життєво важливих проєктів.
    Залишайтеся таким же мудрим, креативним та далекоглядним.
     Мирного неба над головою і вільної незалежної української землі під ногами!

Голова Лубенської районної ради
Тетяна КАЧАНЕНКО