Інформацію про випадки порушення прав підприємців та громадян, де вбачаються ознаки корупційних дій, появи громадян, які видають себе за податківців, а також інші правопорушення з боку працівників державної податкової служби можна повідомити під час особистого прийому, завітавши до відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155 (каб. 319-320), або зателефонувати на «телефон довіри» (0532) 56-30-76.

Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується! Окрім цього, в Державній податковій службі України запроваджено єдиний телефонний номер 0-800-501-007, по якому можна повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування.

Сергій Левченко,

начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у

Полтавській області УВБ ДПС України підполковник податкової міліції.