unnamed 1558875298854Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату Лубенської районної ради прийміть щирі вітання з професійним святом!
Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня.
То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.
З нагоди професійного свята щиро бажаю вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров'я і родинного затишку.
З повагою,
голова Лубенської районної ради Тетяна КАЧАНЕНКО