123   Українські поліцейські відзначають своє професійне свято – День Національної поліції України.

Цього дня в Лубенському районному відділі національної поліції відбулись урочисті заходи  з нагоди професійного свята. Відкрив свято керівник Лубенського відділу поліції Дмитро Майборода, який   привітав колег з професійним святом днем Національної поліції України.456

В урочистих заходах взяли  участь заступник голови Лубенської районної ради Олександр Циганенко, голова Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Євгеній Сірченко, перший заступник міського голови Олег Соболєв та керівник Лубенської окружної прокуратури Іван Кінаш.

Посадовці вручили грамоти і побажали всім присутнім миру, злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

78910111213IMG 2292f8db30297b28ebebb81faa4add5a V