77777___

8 червня під головуванням голови Лубенської районної ради Олексія Дядечка за участі голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, виконавчого апарату районної ради та сільських голів району відбулося виїзне засідання Координаційної ради органів місцевого самоврядування на базі Жданівської сільської ради.

Перед початком наради сільський голова Жданівської сільської ради Володимир Засільський розповів присутнім про козацьке село Ждани, де на сьогоднішній день мешкає   810 громадян, а також познайомив голів-колег з рядом об»ктів, які знаходяться на території населеного пункту. Сільські голови побували у приміщенні сільської ради, відвідали Жданівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, завітали до сільського музею, заснованого у 80- роки вчителем історії та географії Василем Темченком, а пройти історичними шляхами села гостям допоміг вчитель Жданівської ЗОШ, депутат районної ради Сергій Манойленко, який і провів екскурсію музеєм. Делегація також побачила дитячий садочок «Пролісок» та його маленьких вихованців, які вчаться бути дружніми, добрими, щирими, а допомагать їм у цьому вихователі ДНЗ на чолі з його завідуючою Наталією Прокопенко, яка з гордістю розповіла про здобутки дитсадка, а також поділилася досвідом роботи ДНЗ взимку: цього року у садочку було встановлено новий котел, який дає можливість опалювати приміщення дровами.

Після невеличкої екскурсії селом у актовій залі будинку культури розпочалася нарада.

З інформацією про стан забезпечення населення району засобами приймання сигналів цифрофрового телерадіомовлення виступила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Лубенської райдержадміністрації Валентина Старостенко, яка зазначила, що в районі 2620 осіб будуть забезпечені безкоштовними тюнерами – це інваліди І-ІІ – ІІІ групи, особи з малозабезпечених сімей, особи, які виховують дитину ініліда, а також особи, як мали право на оформлення субсидій у період опалювального сезону у 2011-2012році. Заяви на отримання тюнерів приймаються до 1 липня цього року.

Про надання спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку ВРХ розповів заступник начальника управління агропромислового   розвитку райдержадміністрації – начальник відділу технічної політики , організації сільського господарства Олексій Огієнко. Він докладно пояснив, які документи повинен зібрати громадянин, власник великої рогатої худоби, яка народилась у господарстві, аби отримати дотацію та звернувся до сільських голів з проханням допомоги мешканцям сіл у цих копітких питаннях. Виспуп Олексія Огієнка доповнив начальник управління ветеринарної медицини у Лубенськкому районі Андрій Грищук.

Про роботу органів місцевого самоврядування по організації безпечного відпочинку сільського населення біля водоймиш говорив голова районної рад Олексій Дядечко.

По всіх питаннях порядку денного було прийнято відповідні рішення.

На завершення наради голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко проаналізував хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району та зупинився на питанні заключення соціальних угод.

Підсумки наради підбив голова районної ради Олексій Дядечко, закликаючи сільських голів до подальшої співпраці.