04-1

1 червня творчі особистості, люди неспокійної вдачі - журналісти відсвяткували своє професійне свято. З нагоди цього свята у преміщенні районної ради керівники району зустрілися з представниками місцевих ЗМІ: журналістами міськрайонної громадсько-політичної газети «Лубенщина», КУ РМР «Радіо-Лубни», обласного рекламно-інформаційного видання «Вісник», обласного громадсько-політичного виданя «Молодь Посулля», громадсько-політичної газети «Правда Лубенщини», Лубенської міської телекомпанії «Лубни».

З професійним святом журналістів привітав голова районної ради Олексій Дядечко:

«Бути журналістом не просто, це постійний неспокій, відданість роботі, яка вимагає самопожертви, ставлення суспільних інтересів вище за власні і нашим журналістам це вдається. Вони цілеспрямовані , всебічносвічені, комунікабельні, вони вміють донести до читача, слухача , глядача важливу інформацію, вміють зацікавити, що так важливо».

Він побажав журналістам подальших творчих успіхів, реалізації найсміливіших задумів і планів.

Щиро вітали журналістів і заступники голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська та Василь Куксань.

04_2

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного просторуу Лубенщини кращим з кращих було вручено Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації. Їх отримали заступник редактора газети «Лубенщина» Володимир Мара, фотокореспондент газети «Лубенщина» Сергій Степченко, коректор газети «Лубенщина» Людмила Мисник, головний редактор КУ РМР «Радіо-Лубни» Тетяна Бутрим, кореспондент КУ РМР «Радіо-Лубни» Олена Сімініченко, кореспондт ОДТРК «Лтава» Оксана Семака.

Грамотами районної ради нагороджено завідуючого відділом соціальних проблем і громадсько-політичного життя редакції газети «Лубенщина» Олександра Міщенка, оператора комп»ютерного набору та верстки газети «Лубенщина» Лідію Барабаш.

04_3