2_

1 червня у районному будинку культури втретє було проведено фестиваль творчості вихованців дошкільних навчальних закладів району. Представники 14 установ демонстрували вміння гарно співати, декламувати, танцювати. Гармонійно впліталися в канву дійства виступи колективів районного будинку культури: танцювальних «Перлина», «Водограй», «Аміра», вокальних «Артстудія», циркової студії «Маска». До глядацької зали було запрошено вихователів навчальних закладів району, а також дітей, які відпочивають в оздоровчих таборах.

Вітали юних талантів очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко. Вони бажали малечі гарного літа, щасливих канікул, чудового настрою.

Свої вітання дітлахам говорили начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, голова райкому профспілки працівників освіти та науки Людмила Грицаєнко.

Вітала зі святом , дякувала за захід і голова спілки жінок «За майбутнє України».

Спілчанки щиро пригощали усіх артистів солодощами, а вихованці дошкільних навчальних закладів, учасники фестивалю за сприяння районної організації «Партії регіонів» та її молодіжного крила  одержали цінні подарунки.