В рамках комплексних інформаційно-просвітницьких заходів Української асоціації районних та обласних рад, які відбулися наприкінці минуло місяця на Одещині, керівниками районних та обласних рад було розглянуто питання щодо подальшого впровадження в Україні реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

За результатами обговорення, прийнято відповідну резолюцію, яка охопила питання: змін до Конституції України в частині децентралізації, місцевих виборів 2020 року на новій територіальній основі, адміністративно-територіального устрою держави, ринку землі, функціонування соціальної сфери та визначення повноважень районних рад, що будуть сформовані після укрупнення субрегіонального рівня.

З тестом резолюції можна ознайомитися, натиснувши СЮДИ.