DSC0219914 березня на Лубенщині відзначили День добровольця.Святкові урочистості відбулися у великій залі адмінбудинку районної ради, де зібралися справжні патріоти, люди мужності і звитяги, люди обов»язку – добровольці. Саме вони - українці різного віку і професій рушили з барикад Майдану на барикади Донбасу, формували добровольчі батальйони у березні 2014 року , ставши справжньою підтримкою силам української армії проти ворога-агресора, а їх подвиг під Іловайськом, Дебальцево, Донецьким аеропортом врятував Україну, її територіальну цілісність. Тож слова шани і подяки усіх присутніх на заході були адресовані саме їм – героям-захисникам.

IMG 4587

Відзнаки Президента України за участь у антитерористичній операції отримали солдат Андрій Ахременко, солдат Іван Матвєєв, сержант Євген Бублик, молодший сержант Сергій Бурлика, сержант Сергій Зуєв, молодший сержант Роман Супруненко, молодший сержант Артем Литовка, молодший сержант Олександр Сердюков, старшина Максим Валер'ян, старший сержан Роман Возняк, старший сержант Олександр В»юнацький, старший солдат Віктор Гордієнко, старший солдат Роман Сердюк, старший сержант Сергій Назаренко, старший сержант Олександр Новоселецький, який також нагороджений медаллю «Ветеран війни».

IMG 4579

За гуманітарну участь в АТО відзнакою Президента України нагороджено Ярослава Перепелицю.

Грамотами районної ради, райдержадміністрації нагороджено учасників АТО Романа Чупайду, Станіслава Фесечка.

Нагороди вручили голова ГО «Спілка ветеранів АТО» Леонід Шабля та заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

Хвилиною мовчання було вшановано захисників, які ціною життя виборювали майбутнє України.

Зі сцени лунали пісні про героїзм добровольців, про патріотизм і любов до держави, про мрію кожного українця - мирне небо над головою за яке поклали голову герої, за яке сьогодні стоять патріоти на Сході країни.

IMG 4561

Атмосферу свята вдалося створити завдяки виступам учасників художньої самодіяльності: Алли Самозвон, Юрія Задорожнього, Наталії Карпенко, Аліни Соломахи, Олексія Звержинського, Ірини Ліхачової, наймолодших солісток Ані Сергієнко та Даші Губеренко, учасників ансамблю бального танцю «Тандем» Іллі Пастушенка та Аміни Михайлової, циркової студії «Маска» Дарини Сімонової, вихованок дитячої музичної школи, неодноразової призерки  пісенних конкурсів Анастасії Білик, Анастасії Супрун та інших.

IMG 4567