20190212 13074512 лютого   спортивна  команда Лубенського району у складі

голови районної ради Григорія Угляниці, голови місцевого осередку ГО "ВФСТ "Колос" Сергія Бортніка, представників органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради та виконавчого апарату районної ради взяла участь у обласних змаганнях із зимових видів спорту, які проходили у селі Стасі Диканського району на спортивній базі «Сорочин Яр» та були організовані  обласним управлінням у справах сім"ї, молоді та спорту  облдержадміністрації та територіальної організації ГО "ВФСТ "Колос".  Команда гідно представила Лубенський  район серед інших районів області.

Високі результати, вміння стояти на лижах,  вправно маневрувати,  долаючи перешкоди та демонструючи різну  техніку катання, швидкісний спуск  продемонстрували  голова районної ради Григорій Угляниця, сільський голова Снітинської сільської ради Сергій Мануйленко, старости Засульської сільської ради Григорій Сердюк, Олександр Розумій, депутати районної ради Микола Надаховський, Володимир Сидоренко.

20190212 111737

IMG 63fc179bc694007349929b676ec42c89 V

У змаганнях на швидкість спуску  на тубах   участь взяли працівники виконавчого апарату  районної ради Лариса Шкарбань, Наталія Шостак, депутат районної ради  Микола Сенько.

IMG c091d559f6ac518d9124982134eb8bde V

Активно вболівала за спортсменів і група підтримки  у складі депутатів, працівників виконавчого апарату районної ради, які по закінченню змагань також мали можливість  спробувати власні сили: постояти на лижах, спуститись на тубах з гірськолижних трас.

Команда взяла друге місце на спусках з тубів, ввійшла в п»ятірку кращих лижників цьогорічних змагань, а ще лубенці  вкотре довели, що спорт  не  має  вікових обмежень і  стати на лижі може кожен, незалежно від віку чи посади, головне – бажання та вміння працювати над собою, ставити мету, вдосконалюватись, а ще бути  гідним прикладом для оточуючих.

IMG 75afcb322dce31cc4bc35fd70c0ea319 V