IMG 4347

11 грудня в м. Лубни відбулося офіційне відкриття нового зразка регіонального сервісного центру МВС. Ця подія, безперечно, вагома як для мешканців територіальних громад району, громади міста, так і для кожного громадянина. Нововідкритий центр діє екстериторіально, обладнаний сучасною технікою та є прикладом надання швидких та якісних державних послуг. Тепер значно спроститься процедура реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Депутатський корпус, територіальні громади району фінансово підтримали відкриття сервісного центру. Сьогодні сесією районної ради з бюджету сільських рад отримано трансферти в сумі 110 тис.грн. та передано районною радою на придбання меблів, що в сумі з районним бюджетом становить 150 тис.грн.

IMG 4310