137a262 e721fb7 1899 0

10 листопада  святкує ювілейний день народження   чарівна жінка, депутат районної ради Лідія Миколаївна Білик,  тож щиро вітаю її з  особистим святом. Привітна, толерантна, відповідальна, серйозна, а головне – позитивна, вона завжди  готова   до активної праці як  в сесійній залі, так і в стінах Березотіцької ЗШ, де виховує  підростаюче покоління нашого краю. Тож  бажаю іменинниці міцного здоров»я,  оптимізму,  життєвої снаги,  гарного настрою. Хай  вдається все заплановане.  Хай небайдужість, притаманна Вам, Лідіє  Миколаївно,  і надалі буде рушієм корисних справ на благо людей. Сімейного затишку, благополуччя, достатку,  душевного тепла,   вдячних дитячих  посмішок,  а ще здійснення усіх  мрій і бажань!

Голова районної ради                              Г.М.Угляниця