ХХХХХХХХ1    Голова районної ради  Угляниця Г.М. прийняв участь у Х ювілейному фестивалі людей з інвалідністю «Сузір’я мрій», який 30 жовтня проходив у районному Будинку культури. Відкрили захід Чумак С.А. – голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», Погоріла Т.В. - голова Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Широконос В.В. – голова громадської організації «ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ЛУБНИ БЕЗМЕЖНІСТЬ».  На Лубенщину для участі у фестивалі прибули учасники з Полтавської, Запорізької  та Львівської   областей.  У  фойє районного  Будинку  культури  була  представлена                                                                                виставка  їх робіт.

ХХХХХХ2    Звертаючись з вітальним словом голова районної ради, зокрема зазначив, що спілкуючись з людьми, які мають   особливі потреби, завжди розумієш  наскільки ці люди   відкриті, добрі і талановиті. Наскільки їх серця наповнені щирістю і любов’ю, якої не вистачає сьогодні багатьом із нас, особливо тим, хто сидить у владних кабінетах, хто формує таку політику в державі, коли саме ті, хто   найбільш незахищений і вразливий  фінансуються за залишковим принципом. А людям з особливими потребами доводиться кожного дня виживати в суспільстві і боротися з людською байдужістю. Угляниця Г.М. також висловив переконання, що депутати районної ради і надалі  будуть приймати рішення щодо підтримки  Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».