6666666666666666666666666

Щедрий серпень приніс ювілейний день народження депутату обласної ради Владиславу Володимировичу Мостовенку. Щиро вітаю ювіляра з важливою подією на життєвому календарі. Бажаю ініціативному депутату, який має гарний організаторський хист, принциповий у власних переконаннях,   енергійний, завзятий,   небайдужий до проблем Лубенського краю, його мешканців, подальшої дієвості в сесійній залі обласної, районної рад. А ще життєвої снаги, впевненості у власних силах, бажанні робити добрі справи,   підтримувати молодь, малечу, пропагуючи здоровий спосіб життя, цікаве дозвілля. Тож нехай праця буде змістовною, розпочаті справи – результативними, а успіхи йдуть пліч-о-пліч з особистим щастям, злагодою та достатком!

Голова районної ради                         Г.М.Угляниця