9 лютого у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій. Його провів голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю Олександр Якименко.

Перед початком засідання депутати вшанували хвилиною мовчання ветерана органів місцевого самоврядування, колишнього голову районної ради, Мацківської сільської ради Щербака Олексія Петровича.

Голова районної ради Олексій Дядечко закликав депутатів до наполегливої праці, наголосивши, що 17 лютого відбудеться чергова 11 сесія , тож аби сесія поройшла результативно, слід опрацювати проекти рішень, висловити свої зауваження та пропозиції стосовно питань порядку денного.

З інформацією про внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік, затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік, внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності інформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, яка зауважила, що актуальність питання зумовлена тим, що Президентом України підписано Закон України «Про культуру». У 24 статті цього Закону зазначено, що місцеві органи виконавчої влади та
органи місцевого самоврядування затверджують переліки закладів
культури базової мережі місцевого рівня. До закладів культури базової мережі районного рівня входять районний будинок культури, Вовчицький районний краєзнавчий музей ім. І.І. Саєнка., Лубенська районна централізована бібліотечна система, Центральна бухгалтерія відділу культури і туризму Лубенської районної державної адміністрації.

Про призначення головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги йшлося у виступі начальника відділу охорони здоров»я райдержадміністрації Тетяни Семестрок . На посаду головного лікаря ЛЦПМСД запропоновано кандидатуру головного лікаря Калайдинцівської амбулаторії загальної практики і сімейної медицини, кандидата медичних наук, відмінника охорони здоров»я Сапи А.І

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Цимбал розповіла про виконаня плану роботи районної ради на 2011 рік.

Про внесення змін до рішення районної ради від 24.05.2011 року «Про комплексну Програму профілактики правопорушень на 2011-2015 роки» інформував заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

Опрацьовані питання рекомендовано винести на розгляд 11 сесії районної ради