DSCN03479 вересня у селі Вовчик відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам»яті загиблого учасника АТО Романа Крутька, який загинув під час виконання  бойового завдання в зоні АТО. Турнір проводиться вже третій рік поспіль, цього року  напередодні  дня народження  воїна.

Аби вшанувати пам»ять, а також  підбадьорити  спортсменів на стадіоні Вовчицького ліцею  були присутні голова районної ради Григорій  Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, І заступник голови – начальник штабу Г.О. «Лубенська районна Спілка ветеранів АТО» Дмитро Сацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, дружина Романа Крутька – Валентина Михайлівна, начальник військового обліку офіцерів запасу та кадрів Лубенського районного військового комісаріату Артем Колісник, директор Вовчицького ліцею Володимир Костюк, голова Лубенського районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Бортнік, батько загиблого в АТО Романа Омельченка – Микола Григорович.

Участь у турнірі взяло 7 дорослих команд та 4 команди дітей, а це вперше.4 653

З відкриттям турніру до присутніх звернулась сільський голова Ольга Козловська, яка запевнила, що в селі завжди пам»ятатимуть справжнього чоловіка, гарного воїна, патріота Романа Крутька.

Закликав пам»ятати героя, набиратися спортивного гарту  присутню молодь і голова районної ради Григорій Угляниця.

Передав вітання громаді, спортсменам від голови райдержадміністрації Тетяни  Качаненко  перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко.

Гра була запальною. Команди змагались з азартом, але перемогу вибороли  найсильніші.

Тож  серед дитячих команд   четверте місце у Вовчика, третє  дісталось Жданам, друге – команді з  Тарандинець, перехідний кубок  цього року вибороли Литвяки.

Серед дорослих ІІІ місце  дісталось команді «Олімпія» Вовчик, ІІ – «Сталь» Ждани, «Вимпел» (Хорошки).

12 38Звання «Кращий гравець»  отримали Валерій Каліман та В»ячеслав Манойленко.

Переможці  отримали кубки, короваї, у подарунок від депутата  обласної ради Руслана Ляшка, м»ячі, гетри.

По закінченню турніру голова районної ради Григорій Угляниця не відмовився від пропозиції  директора Вовчицького ліцею Володимира Костюка, депутата районної ради надії Клепач, сільського голови Ольги Козловської відвідати   навчальний заклад на території якого і проходили змагання. Тож  очільник району  побував у просторих класах ліцею, спортзалі, обговоривши з директором першочергові потреби освітнього закладу.