У день Святого Миколая школа гостинно запросила всіх на свій ювілей. Урочистості з нагоди 10-ї річниці введення в експлуатацію нової будівлі Калайдинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д. Рубцова пройшли в колі друзів, чиїм натхненням зводився храм науки.

Участь у заходах взяли заступник голови обласної державної адміністрації Борис Галушко, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань , начальник відділу освіти Юлія Білокінь, численні гості з різних куточків України, місцеві жителі, представники громадськості Лубенщини, ЗМІ.

Багато вітальних слів лунало цього дня від обласного та районного керівництва, від колишнього голови обласної ради Олександра Полієвця, сільського голови Калайдинцівської сільської ради Василя Ѓави та інших.

Не залишився навчальний заклад і без подарунків: спортивний інвентар від обласного керівництва, екскурсійна поїздка для вчителів, солодощі.

Директор школи Сергій Мисник провів для гостей екскурсію по школі, запросив до шкільного музею, а учнівський та педагогічний колективи підготували святковий концерт