01 4Напередодні Великодня, у чистий четвер,  картинна  галерея Вовчицького  районного краєзнавчого музею І.І.Саєнка,  гостинно відкрила двері для усіх поціновувачів  народного мистецтва.  Тут було все - писанки, вишивки місцевих майстринь, полотна з Великодньою тематикою, ляльки-мотанки,  верба, символічно прикрашена стрічками, вироби з бісеру, паперу, які просто зачаровували   гостей, серед яких голова районної ради Григорій Угляниця,  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації   Людмила Пазенко,  директор ЦДЮТ Валентина Моша,  очільник Вовчицької територіальної громади  Ольга Козловська,   молодь.

Гості захоплювалися   безцінним талантом  Валентини Шостак, Ганни Дудинець, Олени Кутурій, Домініки Підюрчиної, Людмили Устименко, Надії Головачової, Наталії Добжанської, Оксани Криворучко,  Ірини Андрієвської,  майстринь з Вовчика, яких цінують і поважають  далеко  за межами села. Мали можливість споглянути і на витвори  вихованців районного Центру дитячої та юнацької творчі, які досягли  неабияких результатів.

У своєму вітальному слові голова районної ради Григорій Угляниця дякував  берегиням народних традицій, творчій молоді  за талант, вміння  доносити людям  часточку  краси, виховувати в оточуючих почуття любові до свого краю, коріння, славних пращурів. Він також привітав усіх присутніх з Великодніми святами, бажаючи   добра, злагоди, тепла  в домівках, душах і серцях.

А вітальні виступи  переплелися з   виступами  гурту «Бабусеньки», ансамблю «Чарівниця»,  учнів Вовчицького ліцею.

Отже, Великодня виставка не закінчується, вона говорить до усіх небайдужих: «До нових зустрічей»!» «До нових витворів!»