1111111111118  лютого у селі Тарандинці відбувся чемпіонат  Лубенського району з  шахів і шашок, настільного тенісу, присвячений пам’яті загиблого воїна, учасника АТО, уродженця Тарандинців  Романа  Павленка.  Захід проходив у приміщенні  Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів  ім. Василя Симоненка, саме  цю школу у свій час закінчив  молодий герой, про це для  гостей села  говорить  памятна дошка, закріплена на школі,  тож невипадково  чемпіонат був   приурочений памяті захисника України.

До Тарандинців  зїхалися спортсмени, інтелектуали з усього району. 8 спортивних  команд людей різного віку   були готові демонструвати власні сили, витримку, завзяття, спортивний гарт.

На заході  побували голова районної ради Григорій Угляниця,  заступник голови райдержадміністрації  Ігор Нестеренко,  начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь,  сільський голова  Тарандинцівської сільської ради Анатолій Тітенко.

На початку чемпіонату гості побажали усім учасникам  успіху, позитивного заряду енергії, яка  впевнено  вестиме   спортсменів до омріяної  перемоги.

Тож після  тривалих баталій  як серед жінок, так і серед чоловіків,  переможців було визначено.

У шашках    в чоловічому заліку  тріумфаторами стали :

І місце – Григорій Кривошипко з Михнівець;

ІІ місце – Валерій Каліман з Жданів;

ІІІ місце – Василь Даниленко з Калайдинець.

Серед жінок :

І місце – Неля Шевченко з Жданів;

ІІ місце  - Тетяна Куліш (збірна команда РДА і райради);

ІІІ місце – Любов Таркані з Тарандинець.

Загальнокомандний  підсумок  по шашках мав такий результат:

І місце  - команда з Михнівець;

ІІ місце - команда з Жданів;

ІІІ місце -  команда з Калайдинець.

Найспритнішими   у настільному тенісі серед чоловіків  стали:

І місце -  Валерій Сенченко з Новооріхівки;

ІІ місце – Олександр Докторович з Михнівець;

ІІІ місце -  Дмитро Скрипніченко з Тарандинець;

Серед жінок  найкращими були:

І місце – Анастасія Тютюнник  з Жданів;

ІІ місце -  Вікторія Хмизенко з Окопу;

ІІІ місце  - Наталія  Мироненко з Тарандинець.

Загальнокомандний підсумок мав такий результат:

І місце -  команда з Новоріхівки;

ІІ місце -  команда з Жданів;

ІІІ місце -  команда з Окопу.

До речі, свої сили у настільному тенісі спробували і керівники району, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор  Нестеренко, показавши досить  непогані результати.

По закінченню чемпіонату  переможцям було вручено  нагороди: кубки, грамоти.