P70216 12525916  лютого  на гірськолижній базі «Сорочин Яр», що поблизу Полтави, у селі Стасі,  Диканського району  проходили обласні змагання  із зимових видів спорту серед сільських, селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад,   голів районних рад. Участь у  змаганнях взяла і команда з Лубенського району, у її складі голова районної ради Григорій Угляниця, сільський голова  Снітинської сільської ради Сергій Мануйленко, старости  Засульської сільської ради Валерій Ночовний,  Олександр Розумій. Не обійшлось і без потужної групи підтримки, серед якої  голова  Лубенської районної організації ВФСТ «Колос»  Сергій Бортник, колеги-голови Хорошківської, Войнихівської сільських рад  Микола  Бровко, Григорій Сердюк,  працівники виконавчого апарату районної ради Наталія Шишова, Лариса Шкарбань, Юлія Алєксандрова, Ольга Чуб, Наталія Шостак.

Здається  сама природа була налаштована цього дня  не відпустити учасників  змагань без гарного настрою  та  позитивних емоцій, та інакше і бути не могло, адже сонце,  чисте  морозне повітря, досить круті пагорби,  своєрідне міні-Закарпаття, не просто вабили, а  вселяли впевненості  не тільки    головам-спортсменам, які прибули   показати свій  спортивний гарт, витримку та  неабияку  фізичну підготовку, а й вболівальникам, гостям гірськолижної бази, які,  спостерігаючи за виступами, були  під кінець заходу  готові також  спробувати власні сили.

P70216 151018

Тож,  вишикувавши  усіх учасників змагань однією дружною командою, організатори заходу, серед яких  Георгій Бєдний,  Анатолій Головань,  Георгій Кадєтний    побажали  спортивним керівникам  чесної перемоги.

Спочатку  спортсмени  мали  змогу   розігрітись,  зїхавши  по декілька раз зі  слалому, а вже потому  з двох спроб  кожен демонстрував  власну  швидкість спуску.

Команда  Лубенського району  не пасла задніх, відчувалася  спортивна підготовка  кожного  учасника, вміння  професійно віражувати схилами пагорбу,  тож гарний  результат не змусив себе довго чекати.

Лубенщина здобула почесне 3 місце, його  команді виборов сільський голова Снітинської сільської ради Сергій Мануйленко, який на лижі став відносно не давно, цієї зими,  чим просто вразив  і без того активну групу підтримки   лубенських вболівальників.

Друге почесне місце дісталось  колезі з Миргороду – Анатолію Татарчуку.

Перше ж місце  по праву   виборов сільський  голова села Стасі Сергій Давиденко.

Призери отримали  медалі, грамоти та подарунки від гірськолижної бази «Сорочин Яр».

По закінченню змагань  лубенці, сфотографувавшись на згадку,  з»їхали по декілька раз зі спуску слалому   на тубах. Тут адреналіну отримали  усі , незважаючи на вік, настрій, спортивну підготовку.

Повернувшись з перемого, кожен, хто побував  у «Сорочиному Яру» вперше, впевнена,  завітає сюди знову, щоб просто відпочити, помилуватися краєвидами, а ще навчитись професійно, як наші учасники змагань, долати диканські  пагорби, адже навчатись ніколи не пізно, головне - бажання.