7 21115 лютого щорічно уся Україна,  вшановує  учасників бойових дій  на території інших держав, адже саме цього дня  у далекому 89 році було  виведено останні радянські війська  з Афганістану.  Спогади  про ті часи болючі, вони   глибоким рубцем закарбувалися в памяті тих, хто пройшов війну, хто втратив  найдорожчих людей, побратимів, але набрався мужності,  витримки,  патріотизму.

Традиційно мітинг  на Лубенщині відбувся  біля пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам, що у місті Лубни. Тут зібралися  усі, кому довелося воювати у чужих країнах, виконуючи миротворчу місію, хто пройшов «горнило війни» в Афганістані. Серед присутніх   голова районної ради Григорій Угляниця, в.о. голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко,  міський  голова  Олександр Грицаєнко, голова міськрайонної спілки ветеранів Афганістану  Валерій Биченко, представник  Всеукраїнської  асоціації ветеранів  Афганістану  і воїнів АТО  Костянтин Авсєєвич, учасники бойових дій, громадськість. У виступах вищезазначених осіб йшлося про  мужність і патріотизм миротворців з яких сьогодні беруть приклад  учасники АТО, відстоюючи територіальні  цілісність  країни на Сході.

Учасники  бойових дій: Валентин Дашкевич,  Михайло Колісніченко, Михайло Осташ,  Іван Мироненко, Олександр Неділько, Василь Сенько, Василь Соколенко, Віктор Сокол   з рук керівників району отримали Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації за бойове братерство, патріотичне виховання молоді.

Настоятель  Свято-Пантелеймонівської  церкви УПЦ КП Володимир Ігнатович  відслужив панахиду  за загиблими, які,  виконуючи миротворчу місію, захищали  Незалежність України.

До пам ятного знаку лягли живі квіти.  Потому було  фото на згадку.