1 117713 січня працівників районної ради, райдержадміністрації  вітали зі святом Маланки.  Переодягнені у казкові персонажі члени районного осередку ВОІ «Союз організації інвалідів України», під керівництвом Тетяни Погорілої, працівники Лубенського територіального центру соціального обслуговування (директор Наталія Хомкіна) привітали  усіх з Щедрим вечором, святом Василя.

На свято завітала Коза – символ   родючості ниви, Чорт, українські козаки й дівчата.  Танцями, співами, віршами про Рік Новий, Різдво віншували усіх, хто відволікся від роботи і  був готовий приймати новорічні вітання. Коза вистрибувала, Чорт  пропонував позбутися душі, звісно, за гроші, але на це не пішов ні один працівник приміщення.

Голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко   подякували  щедрувальникам за подарований гарний настрій, ініціативність і завзяття. Отримавши подарунки, новорічний вертеп попрямував далі.