15 листопада у кінотеатрі «Кінопалац» м.Київ  відбулася офіційна презентація дитячого мультфільму „Місто мрії”, створеного за сприяння ДПС України.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Донецьку було оголошено конкурс на кращий сценарій мультиплікаційного фєжільму, що пояснює дітям важливість та необхідність сплати податків. У конкурсі взяли участь більше 300 робіт не лише українських авторів, а й представників близького зарубіжжя. У підсумку творчих змагань журі віддало перевагу сценарію білоруської письменниці Людмили Богданової (творчий псевдонім Ніка Ракітіна). Саме її твір "Про достославні діяння податкового інспектора Тараса Лелеко" і став основою мультфільму покликаного виховувати належний рівень податкової культури у підростаючого покоління. За сюжетом мультика "Місто мрії" - це гра, за допомогою якої головні герої: маленькі Назар, Аня та їх татко, податковий інспектор Сан Санич Лелеко, потрапляють у казкову місцевість, де і відбуваються головні пригоди.

Гроші на екранізацію мультиплікаційного фільму "Місто мрії" збирала Асоціація ветеранів податкової служби. Над втіленням цього проекту у життя працювали найкращі та найвідоміші в Україні творчі колективи. Наразі мультфільм розміщено на You Tube.
До уваги
Лубенців! Ви маєте змогу переглянути мультфільм "Місто мрії" просто зараз, якщо завітаєте на сайт Державної податкової адміністрації у Полтавській області за адресою www.sta.poltava.ua. Приємного перегляду! В подальшому „Місто мрії” буде показано по телебаченню та у  кінотеатрах.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян Лубенської ОДПІ.