2 грудня з нагоди Міжнародного дня інвалідів у районному будинку культури відбувся святковий концерт для дітей-інвалідів району та міста. Організаторами дійства стали Лубенський РЦСССДМ, відділ культури і туризму та відділ освіти райдержадміністрації, міськрайонна Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України». 12 переможців фестивалю дитячої та юнацької творчості «Повір у себе» були нагороджені грамотами та призами Лубенським РЦСССДМ.

Цього ж дня голова районної ради Олексій Дядечко та голова  райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко відвідали вдома сім’ї дітей-інвалідів Олени Литвин з с. Новаки та Олександра Власова із Вищого Булатця, яким вручено солодощі та фрукти; та сім’ю Прохорових, де проживає 3 інваліди, якій подаровано набір постільної білизни.

У відзначенні Міжнародного дня інвалідів активну участь взяли органи місцевого самоврядування району. За рахунок коштів бюджетів сільських рад виділена одноразова грошова допомога на суму 16 235 гривень та залучені благодійні кошти місцевих сільськогосподарських підприємств, які виділили кошти та продуктові набори на загальну суму 3 820 гривень 241 інваліду, із яких 13 дітей віком до 16 років.

Різноманітні культурно-масові заходи, зустрічі, шашково-шахові турніри до Міжнародного дня інвалідів проведені також на базі Оріхівської, Жданівської, Литвяківської та Мгарської сільських рад.

У закладах культури району пройшли благодійні концерти із залученням аматорських та художніх колективів.