image 0 02 05 c4d07f485a090dc2136b335b8115b3c5b0cda12ee4dd973d91211142d5c2631c V28 грудня у Лубенській районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій, у якому взяли участь голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко, сільські голови.

На початку зібрання голова районної ради Григорій Угляниця  привітав з днем народження сільського голову Березівської сільської  ради  Віру Білошапку.

На розгляд комісій було винесено  3 питання. Усі вони були докладно опрацьовані, рекомендовані комісіями  на розгляд  позачергової сесії районної ради.

Програму  економічного і соціального розвитку Лубенського  району на 2017 рік представив загалу  начальник  управління  агропромислового  і економічного розвитку, торгівлі,  транспорту  та залучення інвестицій райдержадміністрації  Сергій Бойко. Депутати внесли зміни до  проекту програми, запропонувавши  передбачити кошти  на придбання путівок чорнобильцям  ІІ категорії. Крім того,  в програму включено будівництво спортивного  майданчика у селі Калайдинці.

Голова постійної комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення  Сергій  Мисник  піднімав питання  збільшення допомоги онкохворим.

Про  передачу бюджетних трансфертів  Лубенській міській раді  на 2017 рік  інформувала  головний лікар Лубенського районного центру  ПМСД Наталія Гармаш. Запропоновано  передати на 2017 рік 30 відсотків  медичної  субвенції  до бюджету міста Лубни.

Опрацювали депутати і  проект районного бюджету на 2017 рік,  з яким присутніх  ознайомила  начальник фінансового управління  райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Усі питання порядку денного депутати розглянуть на  позачерговій сесії.