2 985З нагоди ювілею  у  кінотеатрі «Київська Русь» зібралися  працівники, донори, а також гості серед яких голова районної ради Григорій Угляниця,  міський голова  Олександр Грицаєнко,  заступник голови  райдержадміністрації  Ігор Нестеренко, головний лікар  Лубенської  комунальної центральної  міської лікарні Сергій Наталенко, які прийшли висловити  слова щирої вдячності усім, хто причетний до свята, хто щоденно  рятує людське життя, хто небайдужий до людського горя.

Впродовж років  змінювалися керівники: Неллі Агузіна, Павло Корнієнко, Анатолій Світко. Сьогодні  станцію очолює Тамара Петрова, але усі  очільники відзначалися і відзначаються компетентністю, професіоналізмом, толерантністю.

Роботу станції забезпечують відділ комплектації донорських кадрів, клінічна лабораторія первинного обстеження донорів на групи крові та гемоглобін, відділ заготівлі крові, відділ лабораторної діагностики та профілактики СНІДу, баклабораторія, відділ технічного контролю, імунологічна лабораторія тощо. Нині заклад налічує сімдесят висококваліфікованих працівників.

Очільники району й міста  висловили слова щирої вдячності  працівникам станції, донорам.

Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації  донорів Віктора Павлічука, Василя Діжевського, Лідію Діжевську, Тетяну Дорошенко, Людмилу Левченко, колектив Жданівської,Оріхівської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини.

До поздоровлень долучилися лубенські артисти, котрі не втомлювалися радувати своїми талантами присутніх у залі.