25 листопада у районній раді відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, яке провела заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Тетяна Семистрок проінформувала   про надання медичних послуг закладами охорони здороd’я в районі, організацію їх діяльності в умовах реформування.

За підсумками обговорення цього питання сільським радам району рекомендовано звернути увагу на організацію діяльності на їх території закладів охорони здоров’я по наданню медичних послуг населенню. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації рекомендовано упорядкувати розпорядок роботи медичних закладів, переглянути склад лікарських дільниць в районі, забезпечити в межах компетенції контроль за роботою центру ПМСД та його структурних підрозділів.

Про зайнятість населення та легалізацію робочих місць в районі йшлося у виступі начальника відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного Центру зайнятості Світлани Ковтун, яка закликала сільських голів до співпраці, звернувши особливу увагу на організацію громадських робіт на підпорядкованих територіях. Для проведення цих робіт на належному рівні, адміністрації Центру зайнятості рекомендовано надати відповідні роз»яснення сільським головам по дотриманню законодавства України щодо оплати праці особам, зайнятим на громадських роботах, в тому числі відпускних.

На засіданні було заслухано інформацію про роботу органів місцевого самоврядування району по дотриманню положень Бюджетного   Кодексу України, організацію соціального   захисту громадян органами місцевого самоврядування. По цих питання прийнято відповідні рішення.