222222

Засульська сільська бібліотека розпочала надання нових бібліотечних послуг. Днями тут презентовано пункт публічного доступу до Інтернету . На бібліотечно – інтернетному святі побували почесні гості, люди, які по-справжньому цінують книгу, розуміють її роль і значення в житті суспільства, - заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, заступник директора програми «Бібліоміст» Мумтаза Абдуразакова, директор Полтавської обласної наукової бібліотеки ім. Котляревського, заслужений працівник культури Тетяна Зеленська, директор Лубенської ЦБС Валентина Сьомак, заступник голови районного осередку інвалідів Лідія Войтенко та інші.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко привітала працівників бібліотеки з важливою подією, зазначивши, що тепер для найсміливіших і найдопитливіших читців відкрито широкі обрії сприйняття інформації, тож у бібліотеки з’являться нові відвідувачі.

Свої вітання на адресу бібліотекарів, ентузіастів бібліотечної справи   висловили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко.

На гостей свята чекала не велика, але захоплююча культурна програма. Свої ліричні вірші декламувала місцева поетеса Галина Несмашна, а учні Засульської гімназії із задоволенням читали   улюблені вірші, демонструючи любов до книги, людей, рідного краю.