8 141Лубенці  відсвяткували  Міжнародний день волонтера,  День Збройних Сил,  День  місцевого самоврядування. Заходи відбулися у районному будинку культури, який  об»єднав людей  різних професій, але це не завадило  гостям  набратися позитиву, провести паралелі між святами, а ще оцінити важливість  та  діяльність людей, які творять майбутнє, не забуваючи про минуле.

Святковий концерт проходив у  три  етапи.  Спочатку вшановували волонтерів, військовослужбовців, людей, які  бережуть наш мир і спокій,  відстоюють  територіальну цілісність України. Потому  перейшли до  усіх, хто причетний до місцевого самоврядування.

Тож кращі слова звучали на адресу справжніх чоловіків, патріотів своєї держави,  мужніх волонтерів, які  жертвують  здоров»ям або навіть і життям,

щоб допомогти  людям, які поряд, і які  потребують підтримки.

Серед  гостей заходу голова районної  ради Григорій Угляниця,  голова  райдержадміністрації  Тетяна  Качаненко,  міський голова Олександр Грицаєнко,  заступники  голови  райдержадміністрації   Сергій Сіряченко, Ігор  Нестеренко, депутати  обласної ради Лариса Сухопар,  Олександр  Сиченко, Владислав Мостовенко.

Голова районної ради  Григорій Угляниця у своєму вітальному слові дякував патріотам за мужність,  гідне виконання громадянського обов»язку, а всім  працівникам  органів місцевого самоврядування: сільським головам, депутатам  рад усіх рівнів за активність,  наполегливість,  дієвість.   Крім того, він  представив загалу   макет  пам»ятного знака  учасникам АТО, який заплановано встановити  на Зажір-горі, а також закликав усіх  надавати свої пропозиції  з цього приводу.

Ряд вітань звучали з вуст голови райдержадміністрації  Тетяни Качаненко,  міського голови  Олександра Грицаєнка,  хвилюючими були  виступи підполковника  Сергія Сухини,  Віктора Новікова, учасника АТО, керівника  громадської  організації «Асоціація бойових мистецтв «Спас»»,  які пройшли «гарячі точки»,  заступника військового комісара  Лубенського районного   військового комісаріату,  майора Тараса Безчасного.

Очільники  вручили низку  Почесних грамот районної ради, райдержадміністрації. Їх отримали  за волонтерську діяльність  Олексій Коваленко, Сергій Жученко,  Володимир Костенко,  Юрій Чирка,  Олександр Темченко, Ольга Козловська, Григорій Носенко, Валентина Далада,  Володимир Ткаченко, Анатолій Цимбал,  Аведіс Маркарян,  Микола Дзюба, Зоя Шерстюк.

Заступник військового комісара  Тарас Безчасний разом  з начальником  відділу з питань  оборонно-мобілізаційної роботи  та управління  персоналом райдержадміністрації  Миколою  Чудаком вручили медалі  «За оборону  рідної держави» демобілізованим учасникам АТО та відзнаки Генерального штабу «Учасник АТО» демобілізованим військовослужбовцям.

З нагоди Дня місцевого самоврядування  Почесні грамоти вручено  Геннадію Ахременку, Неонілі Шевченко,  Мирославі Чухно,  Людмилі Конько,  Тетяні Пузь,  Катерині Кулій та іншим.

Цього дня  згадали ветеранів місцевого самоврядування, Почесних громадян Лубенщини, колишніх керівників району – усіх  хто  творив історію краю. Привітав  усіх зі святом  очільник Асоціації  сільських голів  Лубенського району, сільський голова  Ісковецької сільської  ради   Микола Романюта .

Гарного настрою додавали  присутнім у залі   артисти районного будинку культури. Талантом  поділились   голова постійної комісії з питань  соціальної сфери та соціального захисту населення  Сергій Мисник,  депутат районної ради Антон  Герга, сільський  голова Вищебулатецької  сільської ради  Сергій   Бачевський, а також  творчі  працівники Новаківської  сільської ради, які веселими піснями додали  позитиву усім, хто завітав на  свято.