0332850

27 листопада  в районному будинку культури відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності  районного будинку культури.        Плідно працюючи протягом року, творчі колективи зібрали людей, щоб ще раз продемонструвати свій талант, свої здобутки, своє мистецтво.Концерт розпочала чарівна ведуча Юлія Завгородня, яка запросила на сцену наймолодших учасників зразкового ансамблю фольклорного танцю «Перлина». Вабило око розмаїття костюмів та виконавська майстерність учасників колективу.

Порадували глядачів своїм умінням та колоритом костюмів учасники зразкового дитячого танцювального колективу «Водограй», вони виконали українські, російські та багато інших  танців народів світу. Свій яскравий талант продемонстрували діти з колективу східного танцю «Аміра».

Красиві, ліричні пісні були представлені талановитими виконавцями Мариною Петрик, Катериною Кондратенко, Юлією Завгородньою, народним аматорським жіночим вокальним ансамблем «Любисток». А гарного настрою людям додали троїсті музики та чоловічий  вокальний ансамбль.

«Дискотека у сільському клубі» у виконанні музично-драматичного колективу «Жарти» викликала посмішки всіх присутніх глядачів. З особливим натхненням сприйняли глядачі виступ учасника циркового колективу Максима Карпенка, який виконав номер з котушками.

А завершенням концерту був виступ найдосвідченіших аматорів сцени - гурту «Українська Швейцарія», які не одне десятиліття радують своїми піснями.

Кожен, хто побував на концерті в районному будинку культури, отримав масу задоволення та позитиву від виступу найкращих колективів Лубенщини.