7 18918 листопада  на Лубенщині  своє професійне свято  відзначали аграрії, трудівники села – усі, хто працює на землі,  маючи справу з сільським господарством.  Тож  у  святковій залі районного будинку культури  зібралися  почесні аграрії, які  наполегливою працею дбають  про  добробут держави, благополуччя  Лубенщини.

Серед гостей свята – голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко,  депутат обласної ради Руслан Ляшко,  регіональний директор  ТОВ  «Баришівська  зернова   компанія» Василь Стасовський, заступники голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, Ігор Нестеренко, начальник агропромислового  та економічного  розвитку,  торгівлі, транспорту та залучення інвестицій  райдержадміністрації Сергій Бойко.

Досягнення Лубенського краю – це заслуга 112  сільськогосподарських та селянсько-фермерських  господарств, які діють в районі, тож про ці  здобутки, а також про тих, хто   трудиться на землі-годувальниці  говорили упродовж концерту. Згадували  людей, які  в різні роки  зробили багато для розвитку сільського господарства в районі, здобувши  «почесні»  звання. Говорили про  агрономів і механізаторів, комбайнерів,   тваринників,  які працюють  сьогодні   в господарствах району.

Вітаючи трударів з професійним святом,  голова районної ради  Григорій Угляниця  дякував усім аграріям, без винятку,   за  самовіддану працю, наголошуючи на тому, що і ветерани, і молоді працівники  сільськогосподарської галузі району  беруть активну участь у громадському житті краю. Чимало з них є депутатами районної, сільських рад, де від імені  та в інтересах  територіальних громад  сіл,  вирішують питання соціально-економічного  та культурного розвитку, забезпечення умов  для надання  громадських послуг на належному рівні.

До привітань приєдналася і  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, відзначивши найактивніших аграріїв грамотами райдержадміністрації.

Почесними грамотами облдержадміністрації  відзначеноСергія Рудя, голову ФГ «Перлина», депутата районної ради, грамотами Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації -  Віталія Трубнікова, голову ТОВ «Удай-Агро», депутата районної ради, Володимира Полив’яного, керівника ТОВ «АгротехОВК», Романа Білошапку, голову ФГ «Хитці».

Вітання супроводжувалися виступами учасників  художньої самодіяльності   з Чорнухинського району.  Аплодисментами зустріли виступ  регіонального  директора  ТОВ «Баришівська зернова  компанія» Василя Стасовського.