2 9364 листопада на Лубенщині своє професійне свято  відзначали працівники соціальної сфери, люди, які  віддають часточку себе іншим, діляться  добром, ласкою з тими, хто  потребує  уваги і підтримки, мудрої поради, кваліфікованої консультації, а ще людяності та розуміння.

Урочистості відбулися у районному будинку культури. Серед гостей заходу голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, а також  представники служб, які причетні до цього свята, а це - спеціалісти Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, міськрайонного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Лубенського товариства Червоного Хреста, міськрайонної спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», міськрайонної спілки багатодітних матерів, фондів.

Працювати з людьми ніколи не було легкою справою, адже потрібно не просто  почути,  а допомогти  знайти відповіді на ряд питань і проблем, які виникають у мешканців району,  серед яких  люди похилого віку, інваліди, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, учасники АТО і  задіяні служби гідно справляються з обов»язками, які перед ними поставила держава. Тож цього  дня найкращі слова вітань лунали з вуст керівників району працівникам  соціальної сфери.

Дякував за самовіддану працю усім, хто робить життя малозахищених верств населення світлішим, голова районної ради Григорій Угляниця, бажаючи  фахівцям  професіоналізму, толерантності, оптимізму та завзяття в роботі. Кращимт з кращих було вручено Почесні грамоти районної ради.

Про важливу роль  працівників галузі перед державою йшлося у виступі голови райдержадміністрації  Тетяни Качаненко, яка дякувала усім за  самовіддану працю, чуйність, щедрість душі.

З нагоди професійного свята грамотою Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації нагороджено Світлану Терещенко, завідувача сектору державних соціальних інспекторів. Грамоти райдержадміністрації отримали Лідія Халявицька, головний спеціаліст Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Ірина Борисюк, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Лубенського міськрайонного центру зайнятості, Оксана Гордієнко, медична сестра Лубенської районної організації Товариства Червоного Хреста, Олена Тягло, головний спеціаліст відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Лубенського об’єднаного управління ПФУ, Валентина Рудь, головний спеціаліст відділу платежів до пенсійної системи Лубенського об’єднаного управління ПФУ, Наталія Денисова, провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення, Валентина Старостенко, заступник начальника управління соціального захисту населення, Валентина Яременко, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома ТЦСО, Людмила Войтович, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома ТЦСО, Інна Сизоненко, психолог відділення денного перебування ТЦСО, Світлана Бондарєва, фахівець із соціальної роботи Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На присутніх чекав незабутній концерт, подарований учасниками художньої самодіяльності району, який додав усім позитиву,  оптимізму та завзяття не зупинятись  на досягнутому, реалізовуватись, залишаючись при цьому  гуманними.