1 107230 вересня Лубенський лісотехнічний коледж,  який  має славну історію, невичерпні традиції та значні  перспективи для розвитку,    відсвяткував  поважний ювілей – 125 річчя.

У день ювілею на подвір»ї  коледжу  було багатолюдно. Тут зібралися  поважні гості, серед яких   народний  депутат  України Костянтин Іщейкін,  голова районної ради Григорій Угляниця,  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Олександр Грицаєнко , перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, перший заступник Міністра освіти  і науки  України  Володимир Ковтунець,  президент  національної  академії  педагогічних наук України Василь Кремень,  голова  товариства  лісівників України Олександр  Яресько,  начальник Полтавського обласного управління  лісового та мисливського господарства  Юрій Тараненко, голова   Полтавського обласного  відділення НОК України  Олександр  Удовіченко, директор  ДП «Лубенське лісове господарство», депутати районної ради Володимир Тихович, директор  Дослідної станції лікарських рослин , депутат районної ради  Олексій Устименко, представники  Національного  університету  біоресурсів  і природокористування Національного лісотехнічного університету, Харківського національного університету імені  В.В. Докучаєва,  Полтавської  державної  аграрної академії,  Національного педагогічного  університету  імені В.Г. Короленка, Сумського національного аграрного  університету, Інституту  агроекології  і природокористування  НААН України, Державної екологічної  екологічної  академії  післядипломної освіти  та  управління,  лісогосподарських підприємств,  керівники установ  та організацій,  ветерани коледжу.

IMG 20160930 121117

Святкування розпочалося з виступів  дитячих  духових оркестрів з  Глобино, Семенівки, Лубен, учасників Всеукраїнського фестивалю  народної творчості «Лель».

Директор  коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, Заслужений лісівник України Роман Сендзюк ознайомив гостей з навчальним корпусом, запросивши до музею закладу,  аудиторій, спортзалу. Пройшовшись територією  навчального комплексу ,     присутні оглянули  виставку квітів, висадили сакури,  а також відвідали    дендрологічний парк  імені В. Байтали,  де студенти коледжу  щорічно проходять практику.

Потому святкові урочистості продовжились у  кінотеатрі «Київська Русь». Слова вітань лунали  з вуст  гостей заходу,  які наголошували на престижі коледжу, високому фаховому рівні викладачів, а також на досягненнях студентів, випускників.

Тож опираючись  на досвід   минулих поколінь, запроваджуючи  інновації    сучасної педагогіки  та орієнтуючись на вимоги часу  лісотехнічний коледж   впевнено крокує вперед.  І про це свідчать нагороди, вручені в залі: заступник директора  з навчальної роботи  Володимир Рева  отримав Грамоту  Верховної Ради України,  свідоцтво  стипендіата  Президента України – студент  четвертого  курсу Геннадій Бондар. Крім того,  колектив лісотехнічного коледжу  отримав   подяку   від Національного  олімпійського  комітету.

Кращих було відзначено      грамотами  Національної  академіїпедагогічних наук  України,  виконавчого комітету Лубенської міської ради.

DSC09076

Голова районної ради Григорій Угляниця, випускник лісотехнічного коледжу, наголосив на важливій ролі закладу у його житті, міцних знаннях, які стали путівником  для нього, а також високому викладацькому  рівні, завдяки якому  навчатися в коледжі – це престижно було і залишається в різні роки.

Почесними грамотами районної ради було нагороджено  викладача  лісотехнічного коледжу Ганну Тихович,  бібліотекаря  Вікторію Лилку, секретаря-друкарку Тетяну Турченко.

Про здобутки  викладачів та студентів йшлося у виступі  голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка нагородила грамотами  райдержадміністрації   працівників коледжу серед яких Дмитро Ступка,  Віктор Семенець, Лідія Шпак. Почесні  грамоти  облдержадміністрації  керівники району  вручили Тамарі Глушко, Тамарі Тимошенко, Ользі Вишневській.

На присутніх чекав концерт, підготовлений студентами коледжу,  учасниками художньої самодіяльності  міста й району, які додавали настрою  присутнім у  святковій залі, надихаючи на нові звершення.