4 470Напередодні   Дня рятівника керівники   району й міста привітали  колектив  районного відділу  ГУ ДСНС  з професійним  святом. Вітальне слово  розпочав  начальник Лубенського районного відділу, де саме і проходила зустріч,  Володимир Башлій. Він дякував рятівникам  за  сумлінне виконання службових обов'язків рішучість, самовідданість під час  ліквідації наслідків  надзвичайних  подій та ситуацій.

Привітав вогнеборців і голова районної ради Григорій Угляниця,  наголошуючи на тому, що професія рятівника  важлива, відповідальна і ризикована, адже  кожен день  доводиться  приходити  на допомогу, ризикувати здоров’ям, а інколи і життям,  ліквідовуючи  наслідки надзвичайних ситуацій, техногенного та природного характеру.  Рятівники -   справжні герої нашого часу:  загартовані,  сміливі,  сильні духом, тож очільник побажав усім їм  міцного здоров»я та нових життєвих перемог. До привітань приєдналася голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко.

Голова районної ради Григорій  Угляниця  вручив  колективу районного відділу Головного управління ДСНС України в Полтавській області Почесну грамоту районної ради. Грамоти Головного управління ДСНС України у Полтавській           області та медалі «За службу державі» колегам  вручив  начальник  районного відділу Володимир Башлій.