DSC0817714 вересня у  кафе «Мрія»   зібралися  лідери громад району  та ентузіасти міста: педагоги,  працівники культури,  працівники  органів  місцевого самоврядування, аграрії, ветерани, які творять історію краю, що днями святкує 73-ю річницю визволення від фашистських загарбників та 1028 –у річницю з дня заснування. Захід організований за ініціативи  спілки  жінок-трудівниць  «За майбутнє  дітей України», очільниця Раїса Кошель,  підтримки  районної та міської ради. Захід мав    символічну назву «Ніколи життя не буває багато»,  його ведуча начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Людмила Пазенко   говорила про зроблене і досягнуте  в місті  та районі, самі ж винуватці  свята мали можливість поспілкуватись один з одним, згадати роки роботи, поділитись досвідом.

Серед гостей заходу  голова районної ради Григорій  Угляниця,  голова райдержадміністрації  Тетяна   Качаненко, міський голова  Олександр   Грицаєнко. Усі вони  говорили теплі слова  активістам Лубенщини, висловивши переконання. Що такі зустрічі просто життєво необхідні, адже згуртовують, додають творчого натхнення.

Присутні мали змогу  насолодитися  виступами  обдарованих лубенців, серед яких  Даша  Андрусенко, Олег Клименченко, Алла Самозвон, Інна Скиба, Олексій  Звержинський,  Олена  Мацак та її донька  Олександра, Анатолій Супрун  та Сергій  Мисник.