6 серпня в с. Снітин відбувся традиційний районний турнір з міні футболу пам’яті Героя України Вадима Гетьмана, українського економіста і фінансиста, політичного діяча.

За перехідний кубок турніру змагалися 19 сільських команд. Серед вболівальників: голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат обласної ради Василь Стасовський, керуючий Лубенською філією ПРАТ «Райз-Максимко» Олександр Лісовий, сільські голови Снітинської, Хорошківської, Окіпської, Литвяківської сільських рад.

Урочистості з нагоди відкриття турніру провела начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, котра говорила про великий внесок Вадима Гетьмана у процес державотворення.

Зі спортивним святом його учасників привітав голова районної ради Григорій Угляниця. Він побажав подальших успіхів і перемог  учасникам змагань, а також подякував усім спортсменам, вболівальникам та організаторам цього дійства.

За підсумками гри, перехідний кубок турніру виборола команда із Жданів, фіналістом змагань стала команда із Калайдинців, третє місце посіла команда із Березівки. Традиційно визначили кращого воротаря та гравця турніру. Переможці отримали грамоти районної ради та райдержадміністрації, кубки та грошові премії від спонсорів.