big 5 201136124a8826fb1

16 листопада у районному будинку культури хліборобів Посульського краю вітали з Днем працівників сільського господарства .

Працю сільських трударів цінують керівники району та міста, тож поздоровлення аграріям Лубенщини з нагоди їх професійного свята лунали з вуст міського голови Олександра Грицаєнка, заступника голови районної ради Євгенії Яковченко, заступника голови райдержадміністрації Миколи Федоренка.Щирі слова вдячності за працю і високі показники у роботі висловив працівникам агропромислового комплексу Лубенщини начальник управління АПР Олексій Устименко, голова ради сільгосптоваровиробників району Віктор Сухомлин.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь подякувала   трудовим колективам за надану допомогу у питанні організації харчування учнів та побажала хліборобам нових здобутків і перемог.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної галузі району кращих працівників сільськогосподарських товариств, фермерських господарств Лубенщини: Андрія Вербенця, Григорія Кочергу, Івана Семенюту, Віктора Ковальова, Олександра Кисіля, Вадима Легкого, Миколу Буркатського, Сергія Козловця, Дмитра Логвина, Віталія Криворотька, Юрія Чабана, Станіслава Кухту, Петра Дорошенка, Миколу Демченка, Михайла Мироненка, Миколу Лихіцького, Надію Трохименко,  Ганну Адлєр, Олену Сапу, Надію Кухарик, Марію Попович, Валентину Чигирин, Галину Рябко, Світлану Прокопець, Надію Пажинську було нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Грамоти виконкому міської ради отримали такі керівники господарств як Олексій Самойленко, Григорій Мочоний, Анатолій Остапчук, В»ячеслав Рак, Сергій Черевишник, Микола Кочубей, Олександр Темченко, Олексій Коваленко, Іван Литвиненко.

7

Ветеранам сільського господарства – Івану Якименку, Михайлу Калініченку, Анатолію Мотченку, Івану Ручці, Миколі Дяченку, Олександру Жалдаку , Петру Победрі, Валерію Трубнікову, Олексію Китайгорі, Миколі Даниленку, Олексію Щербаку, Петру Різуненку, Івану Бею, Григорію Пасічному, Миколі Шведенку, Борису Селюку, Миколі Коротуну, Івану Клепачу, Івану Пошкурлату, Любові Приймак було вручено подарунки.