1111--33321 липня у районній раді  відбулося засідання постійної комісії  з питань  соціальної сфери  та соціального захисту населення, яке провів голова комісії Сергій Мисник. Участь  у роботі комісії вяли голова районної ради Григорій Угляниця,  заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Юлія Білокінь, сільський голова Шершнівської сільської ради Ігор Яременко.

Комісія розглянула  питання  щодо   дотримання Закону України  " Про внесення змін до деяких  законодавчих актів " щодо функціонування загальноосвітніх навчальних закладів  з наповнюваністю менше 25 осіб. Тому  актуальним  стало  питання щодо  рерганізації  Березівської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  у Березівський  навчально-виховний  комплекс  Лубенської  районної  ради  Полтавської області "загальноосвітній  навчальний  заклад І ступеня-дошкільний  навчальний заклад".  Обговорено затвердження Статуту Березівського навчально-виховного комплексу Лубенської районної ради Полтавської області " загальноосвітній навчальний заклад  І ступеня -дошкільний  навчальний заклад , а також  затвердження  Статуту загальноосвітніх  наквчальних закладів району  у новій редакції ( Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Засульська гімназія).

Дискусії набуло питання щодо  реорганізації Шершнівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів  у Шершнівську  загальноосвітню  школу І ступеня  Лубенської районної ради  Полтавської області. Думки розділилися щодо реорганізації, тому після численних аргументів  і висловлених  пропозицій членів комісії серед яких Юлія Циганіна, Володимир Сидоренко, Наталія Гармаш було прийнято рішення винести це питання  на розгляд чергової сесії.  комісією рекомендвано усі питання  порядку денного  винести на розгляд сесії районної ради, яка відбудеться 5 серпня.