DSC0570018 червня  на Лубенщині побував голова Полтавської  обласної ради Олександр Біленький. Діловий візит очільника області розпочався  з відвідин  села Войниха. Олександр Біленький спільно з головою районної ради Григорієм Угляницею, головою  райдержадміністрації Тетяною Качаненко завітали  до  сільського будинку культури, покрівля якого вимагає ремонту і значних капіталовкладень. Також  відвідали   Засульську  сільську раду,  зокрема  оглянувши  земельну ділянку, визначену  для будівництва  сміттєзвалища,   та очисні споруди, які  потребують реконструкції.

Потому   голова обласної ради  зустрівся з активом району: депутатами  обласної, районної, сільських рад,  сільськими головами. Під час обговорення було порушено ряд актуальних питань  життєдіяльності як області, так і району.

Йшла мова про залучення інвесторів в економіку району, зокрема заснування інвестиційних конкурсів,    реалізацію проектів  «Питна вода Полтавщини», «Шкільні дахи»,  створення ресурсних центрів в районах та інше.

Лубенці поділилися   з керівником  наболілими проблемами, серед яких  руйнування  сільських доріг  великоваговим транспортом,   перевезення пільгових категорій громадян, зухвале  ставлення перевізників до пасажирів, відмова безкоштовного перевезення,  а також  болючі земельні  та екологічні питання.  Бурхливого обговорення набуло  питання   добровільного обєднання територіальних громад. Депутати, актив  висловлювали власну позицію щодо обєднання, створення адміністративних центрів. Остаточно лубенці ще не вирішили чи в районі буде декілька адмінцентрів, чи громади об’днаються у одну, наразі у сільських радах проводяться громадські слухання.

Потому Олександр Біленький       здійснив особистий прийом громадян.

Мешканці Лубенщини порушували питання  екології, аграрної політики і соціальних відносин,  охорони здоров’я,  культури та культурної спадщини, діяльності ЗМІ. Усі питання взято на контроль.