22-2214 червня  з нагоди Всесвітнього  дня донора  у Лубенській  обласній станції переливання  крові  було багатолюдно,  сюди завітали  очільники району - голова районної ради Григорій Угляниця,  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко,  заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко аби привітати  працівників станції, а також почесних донорів зі святом,  вручити їм  подяки, а також долучитися  до акції   добровільної здачі крові.

До присутніх звернулася  головний лікар  медичної установи Тамара Петрова, яка наголосила на важливості донорства в Україні, а також  запросила усіх бажаючих здати кров.

Подяки від  Департаменту  охорони здоров»я облдержадміністрації  отримали Олександр Микитенко, донор із с. Тернівщина, Раїса Кочерга, донор із с. Мгар, Олександра Матвеєва, донор із с.Новаки.

Потому на усіх  присутніх чекала невелика концертна  програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності.