1 9271 червня  у районному будинку культури відбувся традиційний  фестиваль  дитячої творчості «Казкове дитинство», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Участь у заході взяли голова районної ради Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко,  заступник голови райдержадміністрації  Ігор Нестеренко, начальники відділів освіти, культури і туризму райдержадміністрації Юлія Білокінь та Людмила Пазенко.

Свої вміння і таланти демонструвало  близько  шістдесяти  дітей, вихованців дошкільних навчальних закладів. Кожен номер був вражаючим, адже у нього вклали душу як самі діти,  так і їх вихователі.

Не обійшовся захід і без виступів учасників художньої самодіяльності районного будинку культури. Славнозвісні зразковий танцювальний колектив «Водограй»  (керівник Л. Фесенко),  зразковий ансамбль фольклорного танцю  «Перлина» (керівник О. Погрібна), колектив східного танцю «Аміра» (керівник Т. Дацій), колектив спортивного танцю «Ренесанс» (керівник Д.Лоховицький), цирковий колектив «Маска» (керівник Н.Нестерук), вокально-естрадний ансамбль «Арт-студія», Єва Данилко (керівник О.Тесленко), Анна Гриценко (Калайдинцівська ЗШ), лялькова студія районного будинку культури «Гостинець» (керівник Т.Селюк). вкоре зривали шквал аплодисментів, які дарували їм вдячні глядачі.

Дітлахи   танцем і піснею демонстрували свою любов до рідного краю. Тож кожен танець ніс у собі глибокий підтекст,  в якому понад усе – Україна, дружня родина, усміхнені діти і щасливі батьки. Присутні насолоджувалися  таночками  «Веселка» (Войнихівський ДНЗ, музкерівник Т.В. Коваль),  «Бережіть своїх діток» (Вовчицький ДНЗ, музкерівник В.О.Кочеткова), «Королева краси» (Засульський ДНЗ, музкерівник Л.М. Івашина), танком з тростиною (Михнівський ДНЗ, музкерівник Л.В.Долгова),  а ще «Веселим таночком» (Оріхівський ДНЗ, музкерівник О.В. Пилипенко), «Чорним котом» (Новооріхівський ДНЗ, музкерівник О.В. Пилипенко), піснями «Дощик» (Березотіцький ДНЗ, музкерівник С.А.Даниленко), «Україна, матуся моя» (Жданівський ДНЗ, музкерівник С.В. Олефіренко), «Мама, тато і я» (Вільшанський ДНЗ, музкерівник В.В. Котюх), «Хай живе у щасті кожна родина» (Вищебулатецький ДНЗ, музкерівник В.В.Катренко), «Україна» (Калайдинцівський ДНЗ, музкерівник О.В.Дунаєвська), «Україна, рідний край» (Литвяківський ДНЗ, музкерівник К.В. Кіт), «Промінчик» (Мацківський ДНЗ, музкерівник Л.М.Рак), «Хмаринки» (Пісківський ДНЗ, музичний керівник Груба О.О.).

7 146

Залишатись  ініціативними, завзятими,  розвивати талант, любити  свою Батьківщину, а ще радувати  лубенців незабутніми виступами бажав дітлахам, вихователям голова районної ради  Григорій Угляниця.

З теплотою та щирістю до маленьких артистів зверталася очільниця району Тетяна Качаненко, захоплюючись їхньою безпосередністю й неабиякими талантами.

Бажала успіхів і гарного літнього відпочинку малечі начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь.

На  дошкільнят чекав сюрприз -  іграшки,  подаровані  спонсором, депутатом районної ради Віктором Ступкою.