16 листопада заступник голови районної ради Євгенія Яковченко взяла участь у засіданні виконкому Михнівської сільської ради. До порядку денного було включено важливі питання життєдіяльності територіальної громади: підвозу дітей до дитячого садочка у с. Михнівці, опалення об’єктів соціальної сфери. Членам виконкому доручено подбати про самотніх пристарілих людей, забезпечити їхні оселі дровами та вуглем. Також заслухано питання про   вжиті заходи задля покращення протипожежного стану населених пунктів сільської ради, збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку.

Членами виконкому було порушено питання облаштування кладовищ, внесено ряд пропозицій по цьому питанню.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко подякувала головам сільських комітетів: Вірі Лобатенко, Івану Тригубу, Григорію Гриню за проведену роботу по покращенню благоустрою населених пунктів.