11111--22215 травня  у селі Терни Лубенського району  було відкрито дитячий майданчик.  Відкриття саме  цього дня відбулося не випадково, адже в державі  відзначався Міжнародний день сім"ї, основою якої є діти. Тож ігровий майданчик  для малечі села став справжнім подарунком, якого усі  дітлахи чекали з нетерпіння. Розділити радість дітей, батьків і всіх мешканців  Тернів  прибули  голова районної ради Григорій Угляниця, депутат обласної ради Владислав Мостовенко, а зустрічала гостей сільський голова Михнівської сільської ради Марія Король. Вона розповіла присутнім, що за підтримки  виконавчого комітету, злагодженої роботи  депутатів було виділено земельну ділянку  під облаштування майданчика, кошти на придбання  різних видів гойдалок. Звісно,  зробити все задумане вдалося  завдяки ініціативним батькам, серед яких Максим Молчановський, саме йому сільський голова вручила  у подарунок годинник, як символ  відліку часу подальшої співпраці. У планах активних односельців будівництво ще одного майданчика, тепер уже для  дорослих.

У своєму вітальному слові голова районної  ради  Григорій Угляняця  наголосив, що відкриття  дитячого  майданчика є  доказом того, що  очільник громади на своєму місці,  тому  в  школі, дитячому садочку, клубі помітні позитивні зрушення.

Депутат обласної ради Владислав Мостовенко  привітав малечу та їх батьків,  вручивши винуватцям свята іграшки.

Чекала на гостей і невелика концертна програма, подарована учасниками художньої самодіяльності: ансамблем «Мрія», керівник Тетяна Матяш,  квартетом «Сузір»я».

5555555------6

Потому усіх гостей заходу пригощали смачним кулішем та цукерками, про це подбала сільський голова Марія Король та  приватний підприємець Олександр Антоненко (магазин «Фенікс»).

Дітлахи ж випробували усі гойдалки на міцність, екзамен  складено  на відмінно.

Крім того, голова районної ради Григорій Угляниця поспілкувався  з завідуючим будинку культури  Володимиром Матяшем, відвідав сільську  бібліотеку, де  бібліотекар Олександра Шумейко записала керівника до лав читачів. Очільник району був вражений  куточками, присвяченим  героям АТО, а також символіці України, Полтавщини, Лубенщини.